HC Boskovice - Příměstský hokejový tábor 2020

24.08.2020 | Jiří Mlateček (KaJi)

Příměstský tábor odstartoval.

V pondělí 24. srpna začal pro malé hokejistky a hokejisty z HC Boskovice týden plný hokeje a zábavy. Se svými trenéry děti pilují bruslařskou mobilitu, zdokonalují herní dovednosti, střelbu, přihrávání a zpracování kotouče. Tréninkové jednotky mimo led jsou zase zaměřeny především na rozvoj kondičních a koordinačních schopností s důrazem na lední hokej.
Pro děti je připraven pestrý program se zábavnými prvky, součástí jsou zdravé snídaně i obědy.
Nejdůležitější je, aby se děti hokejem bavily a hokejový kemp si náramně užily. (KaJi)

Nečekaná novinka

Novinka , kterou nikdo nečekal.

Celoroční nábor

Celoroční nábor malých hokejistů a hokejistek.Pojď hrát hokej

Sezona 2020 / 2021 začala posledním dnem prázdnin.

Posledním dnem prázdnin začala pro hráče a hráčky klubu HC Boskovice nová sezona.

HC Boskovice - Příměstský hokejový tábor 2020

Tréninky a mistrovská utkání.

DESATERO O COVID-19 PRO SPORTOVCE

Bazar

Klubový informační system

Sezóna za chvíli začíná ………… A my jsme připraveni!

Příměstský hokejový tábor 2020

Aktuální zápasy