Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Týden hokeje : Pojď hrát hokej

28.09.2019 | redakce HC

Výstup, fotografie a hodnocení akce Týden hokeje : Pojď hrát hokej.

Dne 28. 9. 2019 se na zimním stadionu v Boskovicích konala již po čtvrté náborová akce Českého hokeje Pojď hrát hokej, a to v rámci Týdne hokeje. Akci pořádá Český hokej ve spolupráci s jednotlivými kluby.

Letos jsme mediální propagaci  zajistili s měsíčním předstihem před akcí. Reklama na akci byla na našem stadionu a taky proběhla v místních médiích na webových a sociálních sítích . Akci jsme taky propagovali plošným rozdáváním letáků , výlepem plakátů, a také ve spolupráci se základními a mateřskými školami.

Přes tuto mediální podporu přišlo na náš stadion o několik dětí méně, než chodilo při  minulých akcích. Myslíme si , že načasování akce Týden hokeje není dobré. Jestliže je akce cílená na nejmenší děti od 4 do 8 let, a tedy většinou ty, které chodí do školky, nebo krátce do školy, je třeba si uvědomit, že rodiče v prvních týdnech v září mají jiné starosti, než přivést své dítě na lední hokej. Dokonce i díky pokračujícímu teplému a slunečnému počasí je hodně rodin na dovolené a na výletech po České republice. Mediální kampaň v tomto období pak často rychle zanikne.

I tak byl pro děti připraven pestrý program. Hlavní částí programu byla zábavná a hravá výuka bruslení pod vedením zkušených trenérů, hráčů juniorky HC Boskovice, 5 tříd a dětí hokejové přípravky. 
V průběhu dvouhodinové akce si zájemci nejen zabruslili, ale měli možnost se seznámit s celým hokejovým prostředím. Prohlédli si zázemí krásného moderního zimního stadionu v Boskovicích. Rodiče byli informováni o trénincích přípravky hokejového klubu HC Boskovice. Děti měly možnost vyzkoušet si hráčské vybavení, vyfotit se. A co si děti od nás odnesly?


Kromě občerstvení a dárečků….?

Odnesly si spoustu zážitků a nových zkušeností!
Věříme, že i dnešní akce byla pro všechny zúčastněné  jakýmsi odrazovým můstkem, a že se společně brzy uvidíme na pravidelných trénincích hokejové přípravky.
Akce Pojď hrát hokej se v Boskovicích  přesto podařila, rodiče i děti odcházeli spokojeni a v podstatě všichni vzali akci opravdu jako začátek jejich hokejové kariéry.

Tímto také děkujeme za účast všem trenérům a pomocníkům, kteří toto vše dělají dobrovolně.

Kompletní fotogalerii z Pojď hrát hokej v Boskovicích najdete zde…

 
Aktuální články
5. TŘÍDA (6. 10. 2019) - HC Boskovice x Warriors Brno x MBK Vyškov

Stejně jako včera hráči 2. tříd se ani dnes hráči 5. tříd rozhodně nenechali zahanbit. Nervy drásající bylo hlavně zakončení...

 
2. Třída přípravky zahájila soutěžní sezónu.

Hráči 2. tříd zahájili soutěžní sezónu ve Vyškově úspěšně.

 
5. TŘÍDA (21. 9. 2019) - HC BOSKOVICE x BLANSKO x TECHNIKA BRNO

Sobotní (21. 9. 2019) zahájení hokejové sezóny 5. tříd na zimním stadionu v Blansku se nám podařilo na jedničku.S oběma soupeři jsme si...

 
Přípravce začala nová sezóna
 
Hokejový kemp utekl jako voda
 
Velká jízda začíná prvním krokem na akci Týden hokeje...
 
A už to vypuklo...
 
Sezona 2019/2020
 
Přípravka, zakončení sezóny 2018/2019
 
Stilmat Extraliga
 
Aktuální zápasy
Starší žáci hokej | Středa 16.10.2019, 16:00
HC Boskovice - HC Kometa Group
 
 
HC Boskovice - kontakt: hc.boskovice@seznam.cz
Facebook: HC Boskovice
RSS